O nas

First Byte Sp z o.o. to firma świadcząca usługi doradcze w zakresie optymalizacji i wydajności procesów IT, zarządzania infrastrukturą firmy oraz wdrażania skutecznych rozwiązań wspierających funkcjonowanie kluczowych działów organizacyjnych w firmie.

Wizlink to rozwiązanie, które wyprzedziło czas. Kiedy powstała jego pierwsza wersja, koncepcja zrobotyzowanej automatyzacji procesów (Robotic Process Automation) jeszcze nie istniała. Według Google Trends termin ten zaczął funkcjonować w domenie publicznej od połowy 2015 r.

Wizlink to pierwsze polskie narzędzie klasy Robotic Process Automation dla użytkowników biznesowych, a nie programistów (tzw. zero-code). Prosty i intuicyjny w użyciu, pozwala na wdrożenie i czerpanie korzyści z robotyzacji w ciągu kilku dni, a nie miesięcy.

Dla kogoś, kto do tej pory pracował z narzędziami RPA od globalnych dostawców, trudno uwierzyć, że tworzenie scenariuszy dla robotów może być proste, szybkie i niedrogie. Dzięki Wizlink nie musisz znać kodu ani struktur danych. Interfejs jest przyjazny i intuicyjny (tzw. drag-and-drop simplicity). Wdrożenie jest bardzo szybkie (kilka dni, a nie miesięcy). Koszty licencji nie są wysokie. Wizlink skraca czas pracy, eliminuje błędy, zwiększa wydajność, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb pracownika. Nie wymaga żadnych zmian po stronie aplikacji biznesowych podlegających robotyzacji. Dlatego Wizlink może być również stosowany jako alternatywa dla skomplikowanej i kosztownej integracji różnych systemów. Za pomocą Wizlink możesz modyfikować istniejące procesy lub tworzyć nowe bez modyfikowania podstawowego systemu. Jest to szczególnie ważne w kontekście optymalizacji tzw. digital debt i oczekiwań związanych z natychmiastowym wdrażaniem zmian.

wróć